Nakon kratke praznične pauze, društvene igre se vraćaju u prostorije Bečejskog udruženja mladih i čekaju vas u subotu, 22. aprila od 17 časova.
Podsećamo da BUM organizuje večeri društvenih igara i okuplja ljubitelje istih godinama unazad, a usput smo i proširivali svoju kolekciju, te se sada u njoj nalazi oko 120 igara. Na raspolaganju vam stoje strateške, logičke, porodične, zabavne, edukativne i igre iz sveta fantastike, a igre su prilagođene svim uzrastima, pa se tako za svakoga nađe po nešto!
Ako ste, kao i mi, bili u situaciji da ne možete da odlučite koju igru da isprobate prvu, delimo sa vama mali spisak igara koje svi vole, a ne zahtevaju puno vremena (klikni na ime igre za pravila):
- 7 Wonders
- Camel Up
- Ticket to ride
- Kameloot
- Lift it!
- Tokyo Train
- Dobble
- Sagrada
- Onitama
- Takenoko
- Wingspan
- Detective Club
Bez obzira koji tip igara je vaš omiljeni, ovo je prava prilika da istražite ovaj magičan svet i da se odlično provedete, te da se upoznate sa svim benefitima koje igre pružaju, a o kojima više možete pročitati putem linka.
Vidimo se u subotu od 17 časova na dobro poznatoj adresi – Glavna 47!